Vasario šaltis neišgąsdino jubiliatų

Vasario šaltis neišgąsdino jubiliatų

Rekordinis vasario 26 - osios šaltis neišgąsdino jubiliejinį gimtadienį švenčiančių partiečių. Vilniaus skyriaus būstinėje juos pasitiko Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė, jos pavaduotoja Viktorija Ancutaitė, atsakingoji sekretorė Lijana Kairienė.

„Jubiliejiniai gimtadieniai yra proga geriau Jus pažinti, išgirsti kuo gyvenate. Šnekėk su žmonėmis, klausk ir gausi atsakymus, byloja laiko patikrinta liaudies išmintis. Tikimės atviro ir nuoširdaus pokalbio, išgirsti Jūsų lūkesčius, nuomones ir pasiūlymus“,- sveikindama susirinkusiuosius sakė Auksė Kontrimienė.

Daugeliui gimtadienis dar nuo vaikystės asocijuojasi su svarbia diena. To išmokė tėvai ir artimieji, nuolat akcentuodami, kad gimimo dienos nevalia pamiršti, kad tai laikas, kada tau nusišypso visas pasaulis. Vasarį jubiliejinį gimtadienį švenčiantys partiečiai šią svarbią gyvenimo datą mini jau kelintą kartą: namuose, su draugais, ar kolegomis. Ir, žinoma, su skyriaus bičiuliais. Graži jubiliatų švenčių tradicija tęsiasi, palaikoma pačių solenizantų.

Susirinkusieji pažymėjo, kad pati mieliausia dovana, kai svarbūs gyvenimo įvykiai prisimenami. Tada pasijauti reikalingas ir artimas.

Klausantis įdomių istorijų, gyvenimiškų detalių, laikas tirpo labai greitai. Tą vakarą prisiminimais dalijosi Tatjana Girnienė, Saverijus Sosunovas, Mindaugas Simonaitis, Regimuntas Romualdas Mockus, Mindaugas Steckas, Raimundas Indriulėnas ir kt. Apie darbus, pomėgius, politinę karjerą, veiklą grupėse ir poskyriuose. Skanauta kavos, ragauta gimtadienio torto.

Jubiliatams Auksė Kontrimienė įteikė LSDP pirmininko Gintauto Palucko sveikinimus, po suvenyrinį arbatos puodelį su Vilniaus socialdemokratų ir sostinės logotipais.

Close